احساس زندان پزشکی دادگاه زندانی قانونی

احساس: زندان پزشکی دادگاه زندانی قانونی کمیسیون اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تشکیل ستادی جهت مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا , سران قوا تصمیم گرفتند

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، صبح سه‌شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی مدیر جمهور و با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه تشکیل شد.

تشکیل ستادی جهت مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا , سران قوا تصمیم گرفتند

سران قوا تصمیم گرفتند؛ تشکیل ستادی جهت مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا

عبارات مهم : آمریکا

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، صبح سه شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی مدیر جمهور و با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه که در جهت منویات رهبر معظم انقلاب و با نشانه هماهنگی زیاد قوا و مسوولان در زمینه ضرورت اتخاذ تدابیر و اقتدار زیاد در برخورد با پرسشها اقتصادی کشور تشکیل شد؛ پرسشها مهم اقتصاد کشور بویژه عنوان اشتغال، ایجاد امنیت و انگیزه های مورد نیاز جهت سرمایه گذاری و فعالیت بخش خصوصی، برطرف بعضی از اشکالاتی که در اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی در واگذاری واحدها وجود داشته، پرسشها مربوط به نظام بانکی کشور و شرایط اقتصادی کشور بعد از خروج یکجانبه آمریکا از برجام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه با اشاره به اینکه عزم قوای سه گانه کشور بر حل پرسشها مردم هست، بر ضرورت هماهنگی همه جانبه سه قوه جهت استفاده از همه ابزارهای در اختیار در جهت تصمیم گیری و پیشبرد مسایل اقتصادی کشور تاکید کردند.

تشکیل ستادی جهت مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا , سران قوا تصمیم گرفتند

در این جلسه سران قوا با اشاره به اینکه دغدغه هایی که مردم در شرایط فعلی بازار دارند، باید مورد توجه قرار گیرد و مطمئنا مورد توجه دولت و سایر مسوولان کشور خواهد بود؛ مقرر کردند جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به طور منظم تشکیل و مسایل مرتبطی که در سطح سه قوه است بررسی و در مورد آنها تصمیم گیری شود.

همچنین با توجه به تلاش و اعمال فشار آمریکا جهت پمپاژ تبلیغات منفی به منظور ناامید کردن مردم نسبت به آینده کشور و نظام، مقرر شد ستادی با حضور نمایندگان سه قوه و با همکاری رسانه ها و صدا و سیما جهت اطلاع رسانی و تبلیغات تشکیل شود که بااهمیت ترین وظیفه اش اطلاع رسانی صحیح در برابر حرکات تبلیغاتی منفی دشمن علیه کشور به وسیله رسانه های معاند است.

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، صبح سه‌شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی مدیر جمهور و با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه تشکیل شد.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی ضمن تاکید بر اطمینان مردم نسبت به تامین کالاهای مهم آنها و نیز کالاهای مورد نیاز واحدهای تولیدی، مقرر کرد تا دستگاه های مسئول کارها فوری را در این زمینه انجام دهند.

همچنین در این جلسه بر ضرورت انجام کار کارشناسی دقیق از سوی ستاد اقتصادی دولت با همفکری صاحب نظران اقتصادی کشور در جهت تشویق مردم به سمت فعالیت های اثرگذار اقتصادی مانند سرمایه گذاری در بورس و فعالیت های تولیدی تاکید شد.

سازمان برنامه و بودجه نیز مأمور شد که طرح های نیمه تمام دولت با شرایط ساده در اختیار بخش غیر دولتی و بویژه بخش شخصی جهت تکمیل و بهره برداری قرار دهد.

تشکیل ستادی جهت مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی آمریکا , سران قوا تصمیم گرفتند

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | هماهنگی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog